Våra medarbetare

Om du vet vem du vill prata med så får du gärna kontakta oss direkt. Se kontaktuppgifter nedan. Annars skickar du ett mail till info@teknikutbildarna.se så ser vi till att du hamnar rätt.

Ledning

Lennart Bölin, VD
010-122 18 02
lennart.bolin@teknikutbildarna.se

Bernt Bergvall, vice VD och marknadschef
010-122 18 03
bernt.bergvall@teknikutbildarna.se


Försäljning, marknad och kundservice

Anna Lundbäck
010-122 18 12
anna.lundback@teknikutbildarna.se

Anna-Carin McManus
010-122 18 36
anna-carin.mcmanus@teknikutbildarna.se

Anne-Margreth Escamilla
elutbilda.nu – elektrikerskolan
010-122 18 25
anne-margreth@teknikutbildarna.se

Charlotte Westman
010-122 18 32
charlotte.westman@teknikutbildarna.se

Henrik Odelros
010-122 18 33
henrik.odelros@teknikutbildarna.se

Katarina Jonsson Ögren
010-122 18 22
katarina.jonsson.ogren@teknikutbildarna.se

Lena G Olsson
010-122 18 30
lena.g.olsson@teknikutbildarna.se

Linda Udd
010-122 18 27
linda.udd@teknikutbildarna.se

Linnéa Backman
010-122 18 34
linnea.backman@teknikutbildarna.se

Marcus Salla
 010-122 18 23
marcus.salla@teknikutbildarna.se


Produktion

Johan Hammarström
010-122 18 14
johan.hammarstrom@teknikutbildarna.se

Julia Blixt
010-122 18 64
julia.blixt@teknikutbildarna.se

Marie Hallén
010-122 18 18
marie.hallen@teknikutbildarna.se


Utbildare

Christer Boström
010-122 18 46
christer.bostrom@teknikutbildarna.se

Jan Johansson
010-122 18 44
jan.johansson@teknikutbildarna.se

Karl Rehnberg
010-122 18 47
karl.rehnberg@teknikutbildarna.se

Leif Nejman
010-122 18 48
leif.nejman@teknikutbildarna.se

L-G Jonasson
010-122 18 43
lg.jonasson@teknikutbildarna.se

Peter Johansson
010-122 18 43
peter.johansson@teknikutbildarna.se

Tommy Nordström
010-122 18 51
tommy.nordstrom@teknikutbildarna.se

Ulf Jonsson
010-122 18 50
ulf.jonsson@teknikutbildarna.se